Raamat

MTÜ Meeta koostöös SIA Novartis Baltics Eesti filiaali onkoloogiaüksusega andis välja intervjuudel põhineva raamatu “Me armastame elu! Lood metastaatilisest rinnavähist. Valust ja surmast. Armastusest ja rõõmust”.

Pea sajaleheküljelises, värvipiltidega kõvakaanelises raamatus on lood nii haigete kui ka nende lähedastega, aga ka lahkunute omastega, samuti Põhja-Eesti Regionaalhaigla meditsiinitöötajatega. Raamatu koostasid Janek Mäggi ja Nils Niitra.

Idee autor, metastaseerunud rinnavähiga patsient ja MTÜ Meeta vedaja Kaisa Sein sõnul läheb raamatu tulu heategevuseks. „Meil on kaks plaani – nii nagu haigetele lastele korraldatakse minu unistuste päevi, nii tahaks pakkuda ka metastaseerunud rinnavähiga naistele ja nende peredele unistuste päevi, mil nad saavad teha koos midagi sellist, milleks võib igapäevasest pere-eelarvest nappida, samas luua ühiseid mälestusi. Samuti tahame toetada lahkunute laste osalemist leinalaagris.“

Raamatut saab MTÜ Meeta kodulehe kaudu, raamatupoodidesse seda müügile ei tule. Huvilistel palume teha annetus MTÜ Meeta arvelduskontole EE597700771002998245 (sobilik summa on 15 eurot ühe raamatu eest) ja kirjutada aadressile raamat@meeta.ee.

Palume kirjutada:
* ülekande tegija nimi
* postiaadress, kuhu raamat saata või
* Smartposti pakiautomaadi asukoht.

Kui on soov Tallinna piires ise järele tulla, saab raamatu kätte tööpäeval vanalinnast. Kindlasti tuleb kokku leppida!

Saame raamatu saata ka välismaale, kuid siis palume veidi suuremat ülekannet. Näiteks raamatu saatmine postiga Rootsi maksab umbes 6 eurot.

Hiljemalt nädala jooksul püüame kirjale vastata ja tellimuse täita.

Siin saad vaadata raamatu kohta ilmunud kajastusi. Aitäh tagasiside andjatele!

Raamatu esitlus 23.11.2019 Poska majas. Foto autor: Julia-Maria Linna