Lahkus Laura

Täna varahommikul läks maisest elust lendu ja sai haigusest vabaks MTÜ Meeta liige, vapper Laura Luht. Viimased päevad haiglas oli ta sitke nagu kadakas, ei tahtnud kuidagi elust lahti lasta. Noor organism jaksab, mitmed organid olid veel nii tublis töökorras. Kahjuks mitu elutähtsat organit enam mitte…

Laura oleks saanud paari nädala pärast 36aastaseks. Teda jääb leinama ja igatsema poeg, abikaasa, õed peredega, ema, sugulased, sõbrannad-sõbrad. Ja muidugi meie, Meetad. Laura oli väga armastatud ja hoitud. Ta ei pidanud haiglas kordagi üksi olema, alati olid lähedased tema juures ja nii palju, kui Laura suutis anda tagasisidet, oli tal selle üle hea meel. Püüdsime ta viimased päevad muuta tema jaoks nii mugavaks ja valuvabaks kui võimalik.

Laura jääb meie südamesse rõõmsa ja vapra jänkuna.

Novembris tuleb trükist MTÜ Meeta ja koostööpartnerite ühistööna valminud raamat “Me armastame elu! Lood metastaatilisest rinnavähist. Valust ja surmast. Armastusest ja rõõmust”. Raamat koosneb MRV patsientide, pereliikmete, lahkunud patsientide lähedaste, meditsiinitöötajate jt intervjuudest. Ka Laura ja tema abikaasa Mario räägivad raamatus oma loo. Nii jääb Laura raamatu kaudu meiega ikka edasi.

Puhka rahus, armas Laura! Sügav kaastunne lähedastele.

Foto: Jana Mätas