MTÜ Meeta Facebookis

1 month ago

MTÜ Meeta

Kas meie sõpradel on auhinnafondi midagi panustada?Tere! Järgmisel nädalal (12-18. august) algab järjekordne suvine leinatoetuslaager. Ja väike üleskutse meie jälgijatele - kui kellelgi on kodus, kontoris või mujal toredaid meeneid või muid asju, mida saaks laagrilastele auhindadeks või kingitusteks jagada siis andke julgelt teada! Tallinnas ja Tartus leiame kenasti võimaluse kuidas need ka vastu võtta! Ilusat suve jätku ning hoidke ja kallistage üksteist! ... See MoreSee Less

View on Facebook

7 months ago

MTÜ Meeta

Järgemööda hakkab meie raamat "Me armastame elu! Lood metastaatilisest rinnavähist. Valust ja surmast. Armastusest ja rõõmust” jõudma raamatukogudesse. Praeguseks on tellimuse esitanud Vastseliina raamatukogu, Rapla keskraamatukogu, Harju maakonnaraamatukogu, Järvamaa keskraamatukogu, Tartu linnaraamatukogu, Kõrveküla raamatukogu, Tallinna keskraamatukogu, Elva linnaraamatukogu, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu ja Viljandi linnaraamatukogu.

Kui sinu koduraamatukogu siin kirjas ei ole, siis järmine kord raamatukokku minnes küsi töötajalt, kas nad tellivad ka endale selle raamatu. Muidugi teeme veel otsepakkumisi, aga lugeja huvi on kindlasti plussiks.
... See MoreSee Less

View on Facebook