MTÜ Meeta Facebookis

6 months ago

MTÜ Meeta

Järgemööda hakkab meie raamat "Me armastame elu! Lood metastaatilisest rinnavähist. Valust ja surmast. Armastusest ja rõõmust” jõudma raamatukogudesse. Praeguseks on tellimuse esitanud Vastseliina raamatukogu, Rapla keskraamatukogu, Harju maakonnaraamatukogu, Järvamaa keskraamatukogu, Tartu linnaraamatukogu, Kõrveküla raamatukogu, Tallinna keskraamatukogu, Elva linnaraamatukogu, Lääne-Virumaa Keskraamatukogu ja Viljandi linnaraamatukogu.

Kui sinu koduraamatukogu siin kirjas ei ole, siis järmine kord raamatukokku minnes küsi töötajalt, kas nad tellivad ka endale selle raamatu. Muidugi teeme veel otsepakkumisi, aga lugeja huvi on kindlasti plussiks.
... See MoreSee Less

View on Facebook

6 months ago

MTÜ Meeta

Oleme rääkinud, et meie raamatu "Me armastame elu!" eest tehtud annetuste eest soovime täita MRV diagnoosiga inimeste unistusi ja võimaldada selle haiguse läbi ema kaotanud lastele leinalaagris osalemist.

Praeguseks on kogunenud juba üle 4000 euro. See on väga suur summa.

Teatame, et oleme esimese väljamakse teinud. Meie MTÜ liige Kerttu-Kaisa Kiviselg unistas teha perega professionaalse jõuluteemalise fotosessiooni, kahjuks ei jõudnud see teoks saada. Kerttu-Kaisale tehti ka annetusi, et nad saaksid oma kodu kohandada selliselt, et ema saaks koos perega kodus olla. Võtsime selle raha ja liitsime osa, mis oleks umbes kulunud fotosessioonile ning maksime väiksemate laste isale ja Kerttu-Kaisa elukaaslasele välja 1000 eurot. Isa andis teada, et et läheb lastega varsti Soome, Himosele. Loodetavasti saavad nad raamatu soetanute annetatud toetusraha kasutada ja perel tuleb tore puhkus!
... See MoreSee Less

View on Facebook

6 months ago

MTÜ Meeta

Meie koduleht on langenud rünnaku alla ja lehe majutaja on selle turvalisuse eesmärgil sulgenud. Seega ei ole võimalik saada sealt infot raamatu "Me armastame elu!" tellimise kohta.

Kui soovite raamatut tellida, kirjutage aadressile raamat@meeta.ee kuhu raamat toimetada (postiaadress) ja tehke ülekanne (sobilik on 15 eurot) meie arveldusarvele EE597700771002998245
... See MoreSee Less

View on Facebook

7 months ago

MTÜ Meeta

Täna lendas siit ilmast paremasse ja valgemasse universumisse meie armas Kerttu-Kaisa Kiviselg. Kerttu-Kaisa kannatused on nüüd lõppenud. Kahjuks on lõppenud ka tema roll ema, tütre, elukaaslase ja õena, aga ka sünninõustaja ja usina õppurina.

Mineku hetk on muidugi kurb ja lähedased ja sõbrad on leinas lohutamatud. Aga kurvem veel on diagnoosi saamise hetk ja sellele järgnev. Sellega võrreldes on elust lahtilaskmine vahel isegi vabastav.

Kerttu-Kaisa oli väga toetav möödunud sügisel, mil Laura lahkus. Ta palus Laurale ütelda, et ta ei kardaks. Ma loodan väga, et ka Kerttu-Kaisa hinges oli rahu ja ta ei kartnud, kui oma vanemate kodus viimase hingetõmbe tegi.

Augustis andis ta meie raamatu “Me armastame elu!” jaoks intervjuu, kus ütles: “Ma ju ei tea, mis pärast on, ehkki loodan, et midagi ikka on. Teadmatus on tekitanud natuke rohkem hirmu selle suhtes, mis pärast on. Vahel mõtlen, et oleks hea, kui saaksin oma kolme poega sealt ülalt vaadata ja näha, kuidas neil läheb”.

Oleme leinas perega.
... See MoreSee Less

View on Facebook