MTÜ Meeta Facebookis

3 weeks ago

MTÜ Meeta

Mina, Kaisa Sein, andsin suve alguses intervjuu, mis on nüüd regionaalhaigla kodulehel ilmunud. Info on veidi aegunud, sest elu on läinud edasi, aga selline oli olukord intervjuu andmise ajal. Minu raviuudiste ja igapäevatoimetustega saab olla kursis blogi kaisalood.blogspot.com/ vahendusel.
Lugu regionaalhaigla lehel www.onkoloogiakeskus.ee/mitte-voitlus-vaid-elukaaslane
... See MoreSee Less

View on Facebook

4 weeks ago

MTÜ Meeta

Saadame Laura viimasele teekonnale homme, 24. oktoobril kell 16 Keila tavandimajast. Pärgi palume mitte tuua, selle asemel saab kohapeal teha annetuse MTÜle Meeta. Lilleõie võib tuua.

Abikaasa palub külalistel riietuda heledates või värvistes toonides. Püüame homsest päevast teha Laura elu austamise päeva, mitte kurva matusesündmuse. Kurb oli päev, mil haigus algas ja kurb oli aeg, mil Laura haigusega hakkama pidi saama. Nüüd aga on Laura hing vaba ja valusid kannatama enam ei pea. Saadame füüsilise keha ka väärikalt teele.
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 month ago

MTÜ Meeta

Täna varahommikul läks maisest elust lendu ja sai haigusest vabaks MTÜ Meeta liige, vapper Laura Luht. Viimased päevad haiglas oli ta sitke nagu kadakas, ei tahtnud kuidagi elust lahti lasta. Noor organism jaksab, mitmed organid olid veel nii tublis töökorras. Kahjuks mitu elutähtsat organit enam mitte...

Laura oleks saanud paari nädala pärast 36aastaseks. Teda jääb leinama ja igatsema poeg, abikaasa, õed peredega, ema, sugulased, sõbrannad-sõbrad. Ja muidugi meie, Meetad. Laura oli väga armastatud ja hoitud. Ta ei pidanud haiglas kordagi üksi olema, alati olid lähedased tema juures ja nii palju, kui Laura suutis anda tagasisidet, oli tal selle üle hea meel. Püüdsime ta viimased päevad muuta tema jaoks nii mugavaks ja valuvabaks kui võimalik.

Laura jääb meie südamesse rõõmsa ja vapra jänkuna.

Novembris tuleb trükist MTÜ Meeta ja koostööpartnerite ühistööna valminud raamat "Me armastame elu! Lood metastaatilisest rinnavähist. Valust ja surmast. Armastusest ja rõõmust". Raamat koosneb MRV patsientide, pereliikmete, lahkunud patsientide lähedaste, meditsiinitöötajate jt intervjuudest. Ka Laura ja tema abikaasa Mario räägivad raamatus oma loo. Nii jääb Laura raamatu kaudu meiega ikka edasi.

Puhka rahus, armas Laura! Sügav kaastunne lähedastele.
... See MoreSee Less

View on Facebook