MTÜ Meeta Facebookis

1 week ago

MTÜ Meeta

Täna hommikul uinus igavesele, valuvabale unele üks meie kallitest Meetadest - Mai.

Kullake, puhka rahus! On uskumatu, kui palju sa jõudsid oma haiguse kõrvalt pühenduda - jooksid maratoni, tegid MTÜ raamatupidamist, kogusid Kingitud elu fondile raha, olid ema ja abikaasa ja palju palju muud. Said ka ise Kingitud elu fondi rahastuse ning enda suure panuse abil ravimit, mida Haigekassa ei rahasta, kuid ka see ei sobinud ravima sinu metastaseerunud vähivormi. Ootasime kõik, kas raviarst tuleb konverentsilt uute teadmiste ja mõtetega, aga enne rauges sinu jaks...

Oleme leinas koos sinu pere ja lähedastega. Aitäh, et olid meiega, jääd alati meie südamesse.
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

MTÜ Meeta

Jagan suurepärast Novartise koostatud infomaterjali, millest on kasu nii MRV patsientidele kui ka nende lähedastele ja töökaaslastele.
Tegemist on praktilise teabematerjaliga ja esitab situatsioone, millesse me MRV patsientidena sageli satume.

Toon näite - töökaaslane MRV patsilendile: "Oh, sa peaksid olema õnnelik, et see on ainult rinnavähk! Ma tean paljusid inimesi, kellel see on olnud. Miks nad seda välja ei opereeri?" MRV patsiendi vastus: "Metastaatiline rinnavähk tähendab, et vähk on siirded ajanud teistesse organitesse, seda ei ole võimalik lihtsalt välja lõigata. Usu mind, kui see oleks nii lihtne, siis see oleks ammu korda tehtud."

Kahjuks ei ole võimalik materjali siia linkida. Mine palun lehele www.wearehereandnow.com/support-materials/ ja leia sealt alapeatükk Language Guides ja vaata seal all olevaid linke.
... See MoreSee Less

View on Facebook

2 months ago

MTÜ Meeta

UUENDUS.
MTÜ Meeta II koos olemise päev lükkub vähese osalejate arvu tõttu augustisse, ilmselt 24.08. Huviavaldused on ikka oodatud.
---------------
Kas sina tead kedagi, kelle peres on raske haigus? Nii raske, et sellele tervistavat ravi ei ole? Meil on tulemas MTÜ Meeta teine koos olemise päev, mille eesmärk on pakkuda haige lähedastele psühholoogilist tuge ning meil on veel paarile perele ruumi. Kui oled ise sellise patsiendi lähedane, või tead kedagi, kes võiks veidi abi vajada, anna meile palun teada!
... See MoreSee Less

View on Facebook